Eksportér

Järavallens Conference & Country Club AB

Finansiel information

Oplysningerne kommer fra årsopgørelsen for selskabet med cvr-nr. 556302-3281

* Regnskabstal (×1000) SEK

Regnskab 202412 202312
Antal måneder: 12 12
Omsætning: 25.483 Revenue Down 28.571 Revenue Up
Finansielle omkostninger: 65 Revenue Up 36 Revenue Up
Resultat før skat: 108 Revenue Up -4.413 Revenue Up
Balancesum: 69.649 Revenue Up 59.912 Revenue Down
Omsætningsaktiver: 3.358 Revenue Up 2.398 Revenue Down
Kortfristet gæld: 25.258 Revenue Up 15.629 Revenue Up
Egenkapital: 44.391 Revenue Up 44.283 Revenue Down
Selskabskapital: 2.000 2.000
Antal ansatte: 20 Revenue Down 25 Revenue Up

Nøgletal

Soliditet: 63,7% Revenue Down 73,9% Revenue Down
Omsætning pr. ansat: 1.274 Revenue Up 1.143 Revenue Up
Lønsomhed: 0,4% Revenue Up -15,4% Revenue Up
Egenkapitalforrentning (ROE): 0,2% Revenue Up -10,0% Revenue Up
Likviditetsgrad: 13,3% Revenue Down 15,3% Revenue Down
Afkastningsgrad (ROA): 0,2% Revenue Up -7,3% Revenue Up
Regnskab 202412
Antal måneder: 12
Omsætning: 25.483
Finansielle omkostninger: 65
Resultat før skat: 108
Balancesum: 69.649
Omsætningsaktiver: 3.358
Kortfristet gæld: 25.258
Egenkapital: 44.391
Selskabskapital: 2.000
Antal ansatte: 20

Nøgletal

Soliditet: 63,7%
Omsætning pr. ansat: 1.274
Lønsomhed: 0,4%
Egenkapitalforrentning (ROE): 0,2%
Likviditetsgrad: 13,3%
Afkastningsgrad (ROA): 0,2%