Eksportér

Castella S Industrilakering Eftf. ApS

Finansiel information

Oplysningerne kommer fra årsopgørelsen for selskabet med Momsreg.nr (VAT) DK27287700

* Regnskabstal (×1000) DKK

Regnskab 202512 202412 202312
Omsætning: 0 0 0
Resultat før skat: 597 Revenue Down 984 Revenue Down 1.146
Balancesum: 2.771 Revenue Up 2.727 Revenue Down 3.259
Omsætningsaktiver: 2.256 Revenue Up 2.132 Revenue Down 2.577
Kortfristet gæld: 1.108 Revenue Up 765 Revenue Down 1.054
Egenkapital: 1.636 Revenue Down 1.923 Revenue Down 2.162
Selskabskapital: 125 125 125
Antal ansatte: 7 7 7

Nøgletal

Soliditet: 59,0% Revenue Down 70,5% Revenue Up 66,3%
Omsætning pr. ansat: 0 0 0
Lønsomhed: INF% INF% INF%
Egenkapitalforrentning (ROE): 36,5% Revenue Down 51,2% Revenue Down 53,0%
Likviditetsgrad: 203,6% Revenue Down 278,7% Revenue Up 244,5%

Virksomheder med lignende produkter og tjenester samt med detaljerede oplysninger

Regnskab 202512
Omsætning: 0
Resultat før skat: 597
Balancesum: 2.771
Omsætningsaktiver: 2.256
Kortfristet gæld: 1.108
Egenkapital: 1.636
Selskabskapital: 125
Antal ansatte: 7

Nøgletal

Soliditet: 59,0%
Omsætning pr. ansat: 0
Lønsomhed: INF%
Egenkapitalforrentning (ROE): 36,5%
Likviditetsgrad: 203,6%